Misja i wizja firmy

earthnicity minerlasJaki makijaż można uznać za idealny? Osoby zatrudnione w naszej firmie są przekonane o tym, że na miano takie zasługuje przede wszystkim ten, który podkreśla kobiece piękno nie ukrywając go przed oczyma postronnych obserwatorów. Nie zawsze jest to zadanie proste i wielu producentów sięga po znacznie wygodniejsze rozwiązanie, jakim jest ukrycie wszystkich charakteryzujących kobietę cech pod grubą warstwą pudru. My jednak stawiamy na naturalny urok i jesteśmy przekonani, że dzięki oferowanym przez nas kosmetykom naturalnym można cieszyć się nim bez względu na okoliczności. To właśnie zaufanie sile natury stało się źródłem naszego sukcesu, a decyzja o tym, aby pozbawić nasze kosmetyki chemicznych dodatków i substancji zapachowych była jedną z najtrafniejszych, jakie udało nam się podjąć. Dzięki niej otworzyliśmy drogę do idealnego makijażu ogromnej grupie kobiet do tej pory nie mogących nawet marzyć o takim rozwiązaniu, nasze kosmetyki stały się bowiem dostępne nie tylko dla pań o delikatnej i wrażliwej cerze, ale również dla poszerzającego się systematycznie grona alergiczek, które muszą szczególnie uważać na to, z jakimi substancjami ma do czynienia ich skóra. Receptura każdego z oferowanych przez nas kosmetyków jest zresztą dla nas jednakowo ważnym wyzwaniem.

Pracujemy nawet nad tymi szczegółami, które pozornie sprawiają wrażenie mało istotnych, możemy więc zaproponować rozwiązania charakteryzujące się bardzo wysoką jakością i maksymalną wygodą. Naturalny skład to jeden z największych atutów oferowanych przez nas kosmetyków. Z całą pewnością jednak nie jest to jedyna ich zaleta sprawiająca, że systematycznie rośnie liczba sięgających po nie kobiet. Panie doceniają między innymi to, że kremy i inne kosmetyki do makijażu nie tylko nie są testowane na zwierzętach, ale również nie zawierają w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego. Imponuje im również ich trwałość, przygotowując kolejne receptury nie zapominamy bowiem o entuzjastkach aktywnego trybu życia oraz o ich potrzebach. Duże uznanie w oczach kobiet zyskujemy również dlatego, że potrafimy brać sobie do serca wszystkie zgłaszane przez nie uwagi. Podobna deklaracja jest składana przez wielu producentów kosmetyków, bardzo często okazuje się jednak, że są to jedynie slogany, które nie znajdują żadnego potwierdzenia w praktyce. W naszym przypadku jest inaczej, nie tylko więc systematycznie modyfikujemy znane i lubiane rozwiązania, ale również pozytywnie zaskakujemy kobiety nowościami stanowiącymi najlepszy dowód na to, że perfekcyjnie rozumiemy ich zmieniające się oczekiwania.

Jako firma jesteśmy obecni na rynku już od 2007 roku. Nasze pojawienie się na nim było próbą odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kosmetyki nie tylko proekologiczne, ale również skuteczne i bezpieczne dla kobiet. Szybko opracowaliśmy receptury spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających z nich, od samego początku nasze produkty cechowała przy tym nie tylko unikatowość, ale również skuteczność satysfakcjonująca nawet najbardziej wymagające z naszych klientów. To właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu do adresatek naszej oferty udało się nam zyskać popularność w wielu państwach, dziś więc jesteśmy firmą rozpoznawalną między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, a nawet wśród mieszkanek Republiki Południowej Afryki. Obecnie staramy się zainteresować naszą ofertę Polki, którym zależy na utrzymaniu skóry swej twarzy w naprawdę dobrej kondycji i jesteśmy przekonani o tym, że cel ten zostanie przez nas osiągnięty. Gorąco zachęcamy przy tym do kontaktowania się z nami, czy to za pomocą adresu poczty elektronicznej kontakt@zissou.pl oraz z naszymi przedstawicielkami handlowymi. Dzięki temu nie tylko szybciej się poznamy, ale i rozwiejemy towarzyszące nam wątpliwości.

Powiązane wpisy